Механізми та процедури за допомогою яких громадськість може представляти свої інтереси або в інший спосіб впливати на реалізацію повноважень Держрибагентства


Законодавством України передбачено ряд засобів, які дозволяють громадянам представляти свої інтереси або в інший спосіб впливати на реалізацію повноважень державного органу.

Реалізація прав на доступ до публічної інформації та на звернення здійснюється у певних формах, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Закону України «Про звернення громадян». Громадяни мають можливість знайомитися із публічною інформацією завдяки її систематичному та оперативному оприлюдненню в офіційних друкованих виданнях, на офіційних вебсайтах в мережі Інтернет, на інформаційних стендах, будь-яким іншим способом, а також через її надання за запитами.

Відповідно до Закону України «Про звернення громадян» громадяни можуть звертатись до органів державної влади з пропозиціями, які можуть бути усними (викладеним громадянином і записаним посадовою особою на особистому прийомі) чи письмовими, надісланим поштою або переданими громадянином до відповідного органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу, якщо ці повноваження оформлені відповідно до чинного законодавства.

Пропозиція – звернення громадян, де висловлюються порада, рекомендація щодо діяльності органів державної влади і місцевого самоврядування, депутатів усіх рівнів, посадових осіб, а також висловлюються думки щодо врегулювання суспільних відносин та умов життя громадян, вдосконалення правової основи державного і громадського життя, соціально-культурної та інших сфер діяльності держави і суспільства.

Керівництвом Держрибагентства систематично проводиться особистий прийом громадян, під час якого громадяни мають право звернутись із пропозиціями. З графік особистого прийому громадян можна ознайомитись за наступним посиланням.

У Держрибагентстві постійно аналізуються звернення громадян, які надходять до установи під час особистого прийому громадян керівництвом, у ході роботи громадської приймальні, телефонної «гарячої лінії» 0 (800) 50-52-50, а також безпосередньо від громадян у письмовій формі.  Та враховуються пропозиції, висловлені громадянами у зверненнях.

Постанова Кабінету Міністрів України №996 від 03.11.2010 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»

Постанова Кабінету Міністрів України №976 від 05.11.2008 «Про затвердження Порядку сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади»

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Адреса: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 45-а

тел/факс:+38 (044) 272-20-32

E-mail: darg@darg.gov.ua

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

ДАРГ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

f y t t t