Флот рибної промисловості Держрибагентства


Відповідно до чинної Морської доктрини України на період до 2035 року пріоритетами національних інтересів України у сфері морської діяльності є задоволення потреб її народу та економіки у використанні ресурсів Азовського і Чорного морів та інших районів Світового океану. Крім цього, посилення позиції України серед провідних морських держав, забезпечення її безпеки та суверенітету шляхом провадження економічно доцільної та екологічно безпечної морегосподарської діяльності, основою якої є флот рибної промисловості та його ефективна та безпечна експлуатація.

Складовими флоту рибної промисловості є рибальські, науково-дослідні, рибоохоронні та інші спеціалізовані судна. Це судна внутрішніх водойм, Азово-Чорноморського басейну та океанічні судна, що мають право плавання під Державним Прапором України, загальною кількістю більше 5 000 суден.

Запорукою ефективної роботи флоту є підтримання суден в належному технічному стані, забезпечення їх безпечної експлуатації, дотримання правил охорони життя та здоров’я висококваліфікованого персоналу та недопущення забруднення з суден навколишнього середовища.

Здійснення державного нагляду та контролю за безпекою мореплавства флоту рибної промисловості, в тому числі нагляд за дотриманням міжнародних договорів України, проведення реєстрації та технічного нагляду за суднами, що не підлягають нагляду класифікаційного товариства та огляд їх місць базування, організація проведення дистанційного моніторингу риболовних суден, участь в розслідуванні аварійних подій за участю суден флоту рибної промисловості, здійснення державного нагляду та контролю за кваліфікаційними вимогами (стандартами) до підготовки і сертифікації персоналу риболовних суден, а також координація оцінки компетенції персоналу риболовних суден - входить до функцій Управління державного нагляду за безпекою мореплавства флоту рибної промисловості, яке є структурним підрозділом Держрибагентства.

Управління державного нагляду за безпекою мореплавства флоту рибної промисловості знаходиться за адресою м. Київ, вул. Гоголівська, 41-а, 1 поверх.

е-mail: flot@darg.gov.ua

Контактні телефони:

Відділ організації та здійснення державного нагляду за безпекою мореплавства (044) 486-44-05, 272-20-45.

Відділ портів, технічного нагляду суден рибного господарства та моніторингу (044) 482-09-82.

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Адреса: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 45-а

тел/факс:+38 (044) 272-20-32

E-mail: darg@darg.gov.ua

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

ДАРГ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

f y t t t