За тиждень вилучено 62 кг риби, - Рівненський рибоохоронний патруль


У період з 15 по 21 листопада під час здійснення рибоохоронної роботи на території області інспекторами Рівненського рибоохоронного патруля зафіксовано 25 порушень.

Зокрема, складено дев‘ять протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП, п‘ять - за ч. 4 ст. 85 КУпАП та вісім - за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП.

Крім цього, оформлено три акти вилучення безгосподарського майна.

Сума накладених штрафів склала 765 грн. Вилучено 12 заборонених знарядь лову та 62 кг риби.

Для прикладу, 18 листопада на ринку «Сагайдачний», що у м. Рівне було виявлено громадянина, який здійснював продаж водних біоресурсів без будь-яких дозвільних документів. Чоловік намагався продати 10 кг піленгаса.

Цього ж дня на ринку «Ювілейний», що у м. Рівне було викрито порушення порядку збуту водних біоресурсів.

Громадяни намагалися продати 5 кг карася сріблястого та піленгаса. При перевірці у порушників були відсутні документи, які б підтверджували законність реалізації водних біоресурсів.

Також 20 листопада на трасі поблизу с. Любахи Володимирецького району було виявлено чоловіка, який здійснював продаж 9 кг карася сріблястого. Документів, які б засвідчували законність придбання водних біоресурсів та сертифікату якості у продавця не було.

На вищезазначених громадян складено адмінматеріали за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП.

Рівненський рибоохоронний патруль закликає громадян дотримуватись природоохоронного законодавства. У разі виявлення порушення - просимо терміново повідомляти за номером телефонної «гарячої лінії» відомства: (093) 263-39-32.

Довідкова інформація:

Рівненський рибоохоронний патруль нагадує про наказ Управління Державного агентства рибного господарства у Рівненській області за № 68-ОД від 24.10.2018 «Про встановлення заборони лову водних біоресурсів на зимувальних ямах у водоймах, що знаходяться в зоні діяльності Рівненського рибоохоронного патруля». З наказом можна ознайомитись за посиланням.

Заборона вилову риби на зимувальних ямах розпочалась першого листопада і триватиме до закінчення зимового періоду в залежності від погодних умов у рибогосподарських водних об’єктах Рівненської області.


Читайте також:

  За другий тиждень травня Рівненський рибоохоронний патруль викрив 32 порушення

  Рівненський рибоохоронний патруль зафіксував 2 порушення

  За тиждень Рівненський рибоохоронний патруль викрив 25 порушень

  За один рейд Рівненський рибоохоронний патруль викрив 7 порушень природоохоронного законодавства

  9 травня рибоохоронний патруль Рівненщини зафіксував порушення

  Житель Волинської області порибалив зі збитками на суму у 5 тис. грн.

  Ефективний нерест – запорука гарного улову

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення повторно конкурсів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В» Управління Державного агентства рибного господарства у Рівненській областіДокументы: 1-8, 9-16, 17-24, 25-32, 33-40, 41-48, 49-56, 57-64, 65-72, 73-80, 81-88.

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Адреса: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 45-а

тел/факс:+38 (044) 272-20-32

E-mail: darg@darg.gov.ua

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

ДАРГ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

        f y t t