Звіт про проведення громадського обговорення проекту Закону України Про внесення зміни до статті 17 Закону України Про тваринний світ


Проект Закону України «Про внесення зміни до статті 17 Закону України «Про тваринний світ» (далі – проект Закону) розроблено з метою законодавчого врегулювання питань, пов’язаних з правом використання рибогосподарських водних об'єктів, а саме виключення зі статті 17 Закону України «Про тваринний світ» норми щодо обов’язкової необхідності набуття права користування водним об’єктом при спеціальному використанні об’єктів тваринного світу.

З метою отримання зауважень та пропозицій 16 березня 2017 року проект Закону було оприлюднено на веб-сайтах Держрибагентства та Мінагрополітики. Обговорення тривало до 16 квітня 2017 року.

Під час проведення обговорення пропозицій не надходило.


Читайте також:

  Звіт про проведення громадського обговорення Проект наказу Мінагрополітики «Про затвердження Положення про умови проведення конкурсу з визначення виконавців бюджетної програми «Селекція у рибному господарстві та відтворення водних біоресурсів...

  Звіт про проведення громадського обговорення Проекту наказу Мінагрополітики «Про затвердження Розмірів бюджетних видатків для проведення заходів, пов’язаних із селекцією у рибному господарстві та відтворенням водних біоресурсів...

  Звіт про проведення громадського обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 28 липня 2004 року № 963»

  Звіт про проведення громадського обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про надання платних послуг бюджетними установами, що належать до сфери управління Державного агентства рибного господарства".

  Звіт про проведення громадського обговорення проекту Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про особливості страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою”

  Звіт про проведення консультацій з громадськістю у 2 кварталі 2015 року

  Звіт про проведення консультацій з громадськістю у І кварталі 2015 року

  Звіт про проведення громадського обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про надання платних послуг бюджетними установами, що належать до сфери управління Державного агентства рибного господарства"Документы: 1-8, 9-16, 17-24.

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Адреса: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 45-а

тел.:+38 (044) 486-62-43, тел/факс:+38 (044) 272-20-32

E-mail: darg@darg.gov.ua

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

ДАРГ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

        f y t t