Звіт про проведення громадського обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України Про надання платних послуг бюджетними установами, що належать до сфери управління Державного агентства рибного господарства .


Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про надання платних послуг бюджетними установами, що належать до сфери управління Державного агентства рибного господарства" розроблено з метою визначення переліку платних послуг, які можуть надаватися бюджетними установами, що належать до сфери управління Державного агентства рибного господарства та забезпечення реалізації Закону України "Про аквакультуру".

 З метою отримання зауважень та пропозицій 18 серпня 2015 року проект постанови було оприлюднено на веб-сайті Держрибагентства України та Мінагрополітики України. Обговорення тривало до 18 вересня 2015 року.

 Під час проведення обговорення до Держрибагентства України не надійшло жодних пропозицій.

Читайте також:

  Громадські обговорення концепцій реформування рибної галузі

  Звіт про проведення громадського обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за порушення правил рибальства та ведення робіт на землях водного фонду»

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Адреса: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 45-а

тел.:+38 (044) 486-62-43, тел/факс:+38 (044) 272-20-32

E-mail: darg@darg.gov.ua

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

ДАРГ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

        f y t t