Звіт про проведення громадського обговорення проекту Закону України Про внесення змін до Закону України Про особливості страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою


Проект Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про особливості страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою” (далі — проект Закону), розроблений Державним агентством рибного господарства України відповідно до Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого Указом Президента України від 23 квітня 2011 року № 500, Положення про Державне агентство рибного господарства України, затвердженого Указом Президента України  від 16 квітня 2011 року № 484.

Внесення викладених в проекті Закону змін необхідно для приведення Закону України “Про особливості страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою” у відповідність до Закону України “Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів”, що надасть можливість сільськогосподарським товаровиробником рибної галузі отримувати державну підтримку при страхуванні водних біоресурсів.

З метою отримання зауважень та пропозицій 31 липня 2015 року проект Закону було оприлюднено на веб-сайті Держрибагентства України та Мінагрополітики України. Обговорення тривало до 31 серпня 2015 року.

Під час проведення обговорення до Держрибагентства України не надійшло жодних пропозицій.

Читайте також:

  Звіт про проведення громадського обговорення Проект наказу Мінагрополітики «Про затвердження Положення про умови проведення конкурсу з визначення виконавців бюджетної програми «Селекція у рибному господарстві та відтворення водних біоресурсів...

  Звіт про проведення громадського обговорення Проекту наказу Мінагрополітики «Про затвердження Розмірів бюджетних видатків для проведення заходів, пов’язаних із селекцією у рибному господарстві та відтворенням водних біоресурсів...

  Звіт про проведення громадського обговорення проекту Закону України «Про внесення зміни до статті 17 Закону України «Про тваринний світ»

  Звіт про проведення громадського обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 28 липня 2004 року № 963»

  Звіт про проведення громадського обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про надання платних послуг бюджетними установами, що належать до сфери управління Державного агентства рибного господарства".

  Звіт про проведення консультацій з громадськістю у 2 кварталі 2015 року

  Звіт про проведення консультацій з громадськістю у І кварталі 2015 року

  Звіт про проведення громадського обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про надання платних послуг бюджетними установами, що належать до сфери управління Державного агентства рибного господарства"Документы: 1-8, 9-16, 17-24.

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Адреса: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 45-а

тел.:+38 (044) 486-62-43, тел/факс:+38 (044) 272-20-32

E-mail: darg@darg.gov.ua

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

ДАРГ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

        f y t