Заступник Голови Держрибагентства


Кравченко Андрій Михайлович, 1980 року народження
 
Освіта
 
Закінчив у 2002 році Національний аграрний університет за спеціальністю „Зооінженерія”, кваліфікацією – зооінженер-дослідник та отримав диплом магістра.
 
Трудова діяльність
 
Трудову діяльність розпочав на початку 2003 року на посаді спеціаліста І категорії відділу виробничої політики Державного департаменту рибного господарства Міністерства аграрної політики України.
 
З 2004 року працював в управлінні науки та водних живих ресурсів Державного департаменту рибного господарства Міністерства аграрної політики України.
 
З 2006 року працював у відділі міжнародної риболовної політики та міжнародної інтеграції Державного департаменту рибного господарства Міністерства аграрної політики України.
 
З 2010 року працював у відділі двостороннього торговельно-економічного співробітництва Департаменту зовнішньоекономічного співробітництва Міністерства аграрної політики.
 
З 2011 року працював в управлінні міжнародного співробітництва Державного комітету рибного господарства України.
 
З 2012 року працював у відділу міжнародної риболовної політики та співробітництва Державного агентства рибного господарства України.
 
До призначення на посаду заступника Голови Держрибагентства працював заступником начальника Управління аквакультури, використання водних біоресурсів та міжнародного співробітництва – начальником відділу використання водних біоресурсів та ліцензування Держрибагентства.
 
За час трудової діяльності отримав почесні грамоти Мінагрополітики України, трудову відзнаку „Знак пошани” Мінагрополітики України, трудову відзнаку „Почесний працівник рибного господарства”.
 
Розлучений, має сина.
 
22 липня 2015 року призначений Кабінетом Міністрів України на посаду заступника Голови Державного агентства рибного господарства України.

ЗАВАНТАЖИТИ ДЕКЛАРАЦІЮ ПРО МАЙНО, ДОХОДИ, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ЗА 2016 РІК ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ ДЕРЖРИБАГЕНТСТВА

 

Пошук: 
   Русский язык English

Конкурс до рибного патруля

Відео-медіацентр                               


Гаряча лінія

Новини        Всі відео        Наш Youtube канал

Нормативні акти                 Корисні посилання

Накази Держрибагентства

Накази територіальних органів Держрибагентства

Проекти нормативних актів

Накази Мінагрополітики
Графіки прийому громадян
Для звернення громадян

Рибальство в Україні

Вакансії

Контакти


Карта державних підприємств та установ
Карта державних підприємств та установ
21:39 16.08.2015

© 2004-2016 Державне агентство рибного господарства України, 04053, м.Київ, вул.Січових Стрільців, 45-а
Всі права застережено

Схема проїзду
FGS_Studio