Вступна кампанія для здобуття вищої освіти в Національному університеті біоресурсів і природокористування України


Між Національним університетом біоресурсів і природокористування  України та Державним агентством рибного господарства України укладено договір про співпрацю і здійснюються заходи щодо удосконалення системи підготовки кадрів для рибного господарства з урахуванням потреб сучасного рибництва.

За дорученням Держрибагентства Бюджетна установа «Методично-технологічний центр з аквакультури» з метою здійснення координації з підготовки кадрів для аквакультури інформує, що Національній університет біоресурсів і природокористування України оголошує набір абітурієнтів за спеціальністю «Водні біоресурси та аквакультура», «Прикладна економіка» та інші спеціальності, які необхідні для розвитку рибогосподарського комплексу в Україні.

Університет є визнаним лідером з підготовки кадрів для рибного господарства в Україні і ближньому зарубіжжі. Це саме те місце, де студенти мають можливість отримати не лише глибокі теоретичні знання, але і необхідні практичні професійні навички, які є передумовою для майбутнього успішного працевлаштування:

1. НУБіП України посідає 3-тє місце серед столичних ВНЗ і почесне 8-ме - серед кращих університетів у «Топ-200 Україна» за підсумками комплексної оцінки всіх ВНЗ у 2017 році та має найвищий  показник серед університетів з аналогічними напрямами підготовки.

2. Теоретичні знання за спеціальністю «Водні біоресурси та аквакультура» забезпечує потужний професорсько-викладацький колектив,  який включає 6 докторів наук, з них 1 академік НААН і 1 член-кореспондент НАН України, 25 кандидатів наук відповідної кваліфікації. Більшість викладачів мають значний досвід наукової і практичної роботи в рибній галузі, знані в Україні та за її кордонами, мають галузеві відзнаки «Почесний працівник рибної галузі» та «Ветеран рибної галузі».

3. Лекційні і лабораторно-практичні заняття проходять у оновлених аудиторіях, оснащених мультимедійною  технікою і сучасними засобами візуалізації навчального матеріалу.

4. В Університеті приділяється висока увага практичній підготовці майбутніх фахівців з аквакультури та  охорони і раціонального використання водних живих ресурсів. Університет має власне навчально-виробниче рибне господарство. До його складу входять: ставова дільниця, інкубаційний цех зі штучного одержання потомства риб, акваріальна і рибницька установка із замкненим водопостачанням, вирощується 11 видів риби. Крім того, студенти проходять виробничу практику на кращих підприємствах і в наукових установах рибної галузі України, на підприємствах аквакультури ряду країн світу, з якими укладено договори про співпрацю.

5. Всі першокурсники отримують місця у гуртожитку Університету, що знаходяться на території студентського містечка в 5-ти хвилинах пішого ходу від навчальних корпусів.

6. Університет має тісні зв’язки з науковими установами і виробничими підприємствами рибної галузі. В Університеті створено Ради роботодавців, до складу яких увійшли представники провідних виробничих підприємств, наукових установ і державних виконавчих органів кожної галузі економіки. Основні завдання Рад – покращити фахову підготовку студентів і сприяти працевлаштуванню випускників Університету.

7. В Університеті є кафедра військової підготовки, де військовозобов’язані за бажанням, без відриву від основного навчального процесу, можуть пройти службу і отримати військову спеціальність.

8. Університет має найвищий серед ВНЗ України ліцензований обсяг підготовки студентів ОС «Бакалавр» і «Магістр» за спеціальністю «Водні біоресурси та аквакультура» - 75 чол.

9. При навчанні за кошти фізичних осіб вартість контрактної форми підготовки становить 14420 грн./рік, з можливістю оплати частинами. Навчання у НУБіП – Ваша вдала інвестиція у власне майбутнє! За умови успішного навчання є можливість переведення на вільне бюджетне місце.

При підготовці спеціалістів університетом особлива увага приділяється закордонному досвіду веденню бізнесу в сфері аквакультури, маркетингу, аналізу та прогнозуванню ринку рибної продукції. Також велику увагу   приділяється євроінтеграційним процесам, які відбуваються в нашій країні, в тому числі в рибній галузі. З цією метою університет запровадив та здійснює  програму навчання та стажування студентів та фахівців за кордоном, а також практикує академічний обмін студентами з кращими європейськими та американськими університетами.

Бюджетна установа «Методично-технологічний центр з аквакультури» запрошує усіх бажаючих здобути вищу освіту в  Національному університеті біоресурсів і природокористування України.

Правила прийому на веб-сторінці НУБіП України: http:/nubip.edu.ua.

За довідками звертатися: Бюджетна установа «Методично-технологічний центр з аквакультури», 04050, м. Київ, вулиця Тургенєвська, будинок № 82а; тел.: (044) 486-96-92; email: mtcofaquaculture@meta.ua, egts@ukr.net.

 


Читайте також:

  Представники Держрибагентства та 13 країн обговорили перспективи розвитку аквакультури на 2018 рік

  Презентація вітрякових систем для аерації води виробництва компанії «Koenders Windmills Іпс.» (Канада)

  Fisheries and aquaculture sector study of Ukraine

  Методичні рекомендації «Statistics and statistical support of the fisheries: recommendations for Ukrainian statistics development»

  Інструкція з обліку риби на підприємствах аквакультури

  Науково-виробничі рекомендації «Зонування в аквакультурі, вибір місць розташування рибницьких підприємств та управління територіями з урахуванням вимог глобального середовища»

  Тематичний план прикладних науково-технічних розробок, виконання робіт за державним замовленням у сфері рибного господарства на 2017 рік

  Стаття «Аквакультура в Україні: реалії, надії та сподівання», автори Шарило Ю.Є., Вдовенко Н.М., Герасимчук В.В.Документы: 1-8, 9-16, 17-24.

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Адреса: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 45-а

тел.:+38 (044) 486-62-43, тел/факс:+38 (044) 272-20-32

E-mail: darg@darg.gov.ua

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

ДАРГ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

        f y t