Вступна кампанія для здобуття вищої освіти в Національному університеті біоресурсів і природокористування України


Між Національним університетом біоресурсів і природокористування  України та Державним агентством рибного господарства України укладено договір про співпрацю і здійснюються заходи щодо удосконалення системи підготовки кадрів для рибного господарства з урахуванням потреб сучасного рибництва.

За дорученням Держрибагентства Бюджетна установа «Методично-технологічний центр з аквакультури» з метою здійснення координації з підготовки кадрів для аквакультури інформує, що Національній університет біоресурсів і природокористування України оголошує набір абітурієнтів за спеціальністю «Водні біоресурси та аквакультура», «Прикладна економіка» та інші спеціальності, які необхідні для розвитку рибогосподарського комплексу в Україні.

Університет є визнаним лідером з підготовки кадрів для рибного господарства в Україні і ближньому зарубіжжі. Це саме те місце, де студенти мають можливість отримати не лише глибокі теоретичні знання, але і необхідні практичні професійні навички, які є передумовою для майбутнього успішного працевлаштування:

1. НУБіП України посідає 3-тє місце серед столичних ВНЗ і почесне 8-ме - серед кращих університетів у «Топ-200 Україна» за підсумками комплексної оцінки всіх ВНЗ у 2017 році та має найвищий  показник серед університетів з аналогічними напрямами підготовки.

2. Теоретичні знання за спеціальністю «Водні біоресурси та аквакультура» забезпечує потужний професорсько-викладацький колектив,  який включає 6 докторів наук, з них 1 академік НААН і 1 член-кореспондент НАН України, 25 кандидатів наук відповідної кваліфікації. Більшість викладачів мають значний досвід наукової і практичної роботи в рибній галузі, знані в Україні та за її кордонами, мають галузеві відзнаки «Почесний працівник рибної галузі» та «Ветеран рибної галузі».

3. Лекційні і лабораторно-практичні заняття проходять у оновлених аудиторіях, оснащених мультимедійною  технікою і сучасними засобами візуалізації навчального матеріалу.

4. В Університеті приділяється висока увага практичній підготовці майбутніх фахівців з аквакультури та  охорони і раціонального використання водних живих ресурсів. Університет має власне навчально-виробниче рибне господарство. До його складу входять: ставова дільниця, інкубаційний цех зі штучного одержання потомства риб, акваріальна і рибницька установка із замкненим водопостачанням, вирощується 11 видів риби. Крім того, студенти проходять виробничу практику на кращих підприємствах і в наукових установах рибної галузі України, на підприємствах аквакультури ряду країн світу, з якими укладено договори про співпрацю.

5. Всі першокурсники отримують місця у гуртожитку Університету, що знаходяться на території студентського містечка в 5-ти хвилинах пішого ходу від навчальних корпусів.

6. Університет має тісні зв’язки з науковими установами і виробничими підприємствами рибної галузі. В Університеті створено Ради роботодавців, до складу яких увійшли представники провідних виробничих підприємств, наукових установ і державних виконавчих органів кожної галузі економіки. Основні завдання Рад – покращити фахову підготовку студентів і сприяти працевлаштуванню випускників Університету.

7. В Університеті є кафедра військової підготовки, де військовозобов’язані за бажанням, без відриву від основного навчального процесу, можуть пройти службу і отримати військову спеціальність.

8. Університет має найвищий серед ВНЗ України ліцензований обсяг підготовки студентів ОС «Бакалавр» і «Магістр» за спеціальністю «Водні біоресурси та аквакультура» - 75 чол.

9. При навчанні за кошти фізичних осіб вартість контрактної форми підготовки становить 14420 грн./рік, з можливістю оплати частинами. Навчання у НУБіП – Ваша вдала інвестиція у власне майбутнє! За умови успішного навчання є можливість переведення на вільне бюджетне місце.

При підготовці спеціалістів університетом особлива увага приділяється закордонному досвіду веденню бізнесу в сфері аквакультури, маркетингу, аналізу та прогнозуванню ринку рибної продукції. Також велику увагу   приділяється євроінтеграційним процесам, які відбуваються в нашій країні, в тому числі в рибній галузі. З цією метою університет запровадив та здійснює  програму навчання та стажування студентів та фахівців за кордоном, а також практикує академічний обмін студентами з кращими європейськими та американськими університетами.

Бюджетна установа «Методично-технологічний центр з аквакультури» запрошує усіх бажаючих здобути вищу освіту в  Національному університеті біоресурсів і природокористування України.

Правила прийому на веб-сторінці НУБіП України: http:/nubip.edu.ua.

За довідками звертатися: Бюджетна установа «Методично-технологічний центр з аквакультури», 04050, м. Київ, вулиця Тургенєвська, будинок № 82а; тел.: (044) 486-96-92; email: mtcofaquaculture@meta.ua, egts@ukr.net.

 


Читайте також:

  Презентація вітрякових систем для аерації води виробництва компанії «Koenders Windmills Іпс.» (Канада)

  Fisheries and aquaculture sector study of Ukraine

  Методичні рекомендації «Statistics and statistical support of the fisheries: recommendations for Ukrainian statistics development»

  Інструкція з обліку риби на підприємствах аквакультури

  Науково-виробничі рекомендації «Зонування в аквакультурі, вибір місць розташування рибницьких підприємств та управління територіями з урахуванням вимог глобального середовища»

  Тематичний план прикладних науково-технічних розробок, виконання робіт за державним замовленням у сфері рибного господарства на 2017 рік

  Стаття «Аквакультура в Україні: реалії, надії та сподівання», автори Шарило Ю.Є., Вдовенко Н.М., Герасимчук В.В.

  У грудні 2016 року вийшла з друку монографія Вдовенко Н.М. «Рибне господарство України в умовах глобалізації економіки»Документы: 1-8, 9-16, 17-24.

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Адреса: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 45-а

тел.:+38 (044) 486-62-43, тел/факс:+38 (044) 272-20-32

E-mail: darg@darg.gov.ua

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

ДАРГ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

        f y t t