Волинський рибоохоронний патруль пройшов фахове навчання


З 27-28 вересня для рибоохоронних патрульних Волинської області було проведено фахове навчання. Навчання здійснювалось з метою вдосконалення знань нормативно-правової бази в сфері природоохоронної діяльності та отримання практичних навиків в рибоохоронній роботі.

Своїми знаннями з патрульними поділилися представники Східноєвропейського національного Університету ім. Л.Українки, ГУ НП у Волинській області, Управління ДСНС України у Волинській області, Департаменту агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації, представник Національного університету водного господарства природокористування та Держпраці.

Програма навчання включала в себе питання з вивчення профільного законодавства, регулювання використання водних біоресурсів, основ діяльності рибоохоронного патруля та іхтіології, вивчення видової іхтіофауни водойм Західного Полісся України. Також рибоохоронним патрульним було роз’яснено інструкції про порядок придбання, зберігання, обліку, перевезення, носіння і використання вогнепальної зброї, боєприпасів та спеціальних засобів, висвітлено інструкції з охорони праці при роботі на маломірних суднах та безпеки руху для водіїв автомобілів. Окрім того, програма містила практичний курс зі складання адміністративних  матеріалів при виявленні порушень правил рибальства на водоймах та ринках області (протоколів).

Довідково:

З 8 вересня розпочав роботу Волинський рибоохоронний патруль. За результатами конкурсу було відібрано 8 патрульних, які здійснюватимуть моніторинг та патрулювання водних об’єктів області. З 15 посад до рибного патруля вакантними залишаються ще 7. Інформація про подачу документів на ці посади з’явиться на веб-сайті Держрибагентства, слідкуйте за оголошеннями на головній сторінці.


Читайте також:

  Наказ від 27.09.2017 № 35-В/Д «Про звернення громадян на «гарячу телефонну лінію»

  До Ковельського водосховища випустили 359 кг рослиноїдних видів риб

  Протягом жовтня вилучено 76 кг риби та 32 одиниці заборонених знарядь лову, - Волинський рибоохоронний патруль

  Вилов риби на зимувальних ямах у водоймах Волинської області заборонений

  У річку Стир вселили 450 кг аборигенних видів риб

  Наказ від 24.10.2018 № 75-О/Д «Про здійснення контролю за забороною вилову водних біоресурсів на зимувальних ямах у водоймах, що знаходяться в зоні діяльності Волинського рибоохоронного патруля на осінньо-зимовий період 2018-2019 років»

  Повідомлення про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» Романіка О.О.

  Повідомлення про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» Квятковського О.В.Документы: 1-8, 9-16, 17-24, 25-32, 33-40, 41-48, 49-56, 57-64, 65-72, 73-80, 81-88, 89-96, 97-104, 105-112.

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Адреса: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 45-а

тел/факс:+38 (044) 272-20-32

E-mail: darg@darg.gov.ua

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

ДАРГ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

f y t t t