У Держрибагентстві відбувся День відкритих дверей


13 грудня 2018 року в рамках Всеукраїнського тижня права у приміщенні Держрибагентства відбулась зустріч з учнями 8-го класу Київської спеціалізованої школи № 106.

На початку зустрічі Голова Держрибагентства Ярослав Бєлов привітав школярів та розповів їм про основні завдання відомства.

«Сьогодні гостро стоїть питання охорони навколишнього середовища. Дуже важливо, щоб у молодого покоління формувалась любов до природи. Ми організували зустріч для формування у дітей почуття відповідальності», - повідомив Ярослав Бєлов.

Керівник Відділу наукового забезпечення галузі та обліку рибогосподарських водних об'єктів Олексій Ногарев розпочав лекцію з історії виникнення рибальства. Розповів, що в Україні працюють чотири державні заводи, які займаються розведенням та вирощуванням риби для її подальшого вселення. За допомогою фото- та відеоматеріалів продемонстрував, як функціонують дані заводи.

У свою чергу керівник Відділу рекреаційного рибальства Іван Меть ознайомив учнів з специфікою роботи рибоохоронних патрулів, Правилами любительського і спортивного рибальства та відповідальністю за їх порушення. Окремо зупинився на правах та обов’язках школярів під час здійснення риболовлі. Так, діти до 16 років самостійно можуть рибалити тільки з берега.

Під час бесіди учні дізналися про основні види риб, які мешкають у водоймах України, добову норму вилову водних біоресурсів та дозволені і заборонені знаряддя лову. Також спеціаліст розповів про шкоду, якої завдають рибному господарству порушники.

Діти були активними, ділилися своїм риболовним досвідом. У ході лекції ставили питання.

Довідкова інформація:

Аналогічні заходи в рамках Всеукраїнського тижня права здійснюються в усіх територіальних управліннях Держрибагентства. Наприклад, Вінницький рибоохоронний патруль зустрівся з учнями СЗОШ № 3 м. Вінниця. Також керівник Чернігівського рибоохоронного патруля Микола Каленюк провів лекцію для учнів 11-х класів.Читайте також:

  Держрибагентство долучилось до Всеукраїнського тижня права

  Заходи стосовно проведення в Держрибагентстві Всеукраїнського тижня права у 2018 році

  Наказ від 01.10.2018 № 404 «Про затвердження плану заходів Державного агентства рибного господарства Україна, що проводяться у 2018 році в межах Всеукраїнського тижня права»

  Всеукраїнський тиждень права

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Адреса: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 45-а

тел/факс:+38 (044) 272-20-32

E-mail: darg@darg.gov.ua

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

ДАРГ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

        f y t t