У Держрибагентстві обговорили питання вдосконалення системи надання електронних послуг


12 жовтня за ініціативи Відділу адміністративних послуг та дозвільних документів у Держрибагентстві відбулась робоча нарада.

Участь в заході взяли керівники структурних підрозділів Держрибагентства і представники напряму електронних послуг проекту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах» Данило Молчановий і Олеся Даниленко.

В рамках зустрічі обговорено можливі напрями співпраці щодо вдосконалення системи публічних закупівель, електронних послуг та доступу до бази відкритих даних у відомстві.

Особливу увагу приділили електронізації адміністративних послуг, які надаються Держрибагентством та його територіальними органами, а також електронізації баз, реєстрів та переліків, що веде відомство.

Довідкова інформація:

Проект «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах» спрямований протидіяти корупції через реформу електронного врядування в Україні та запровадити кращі світові практики у сферах електронних закупівель, відкритих даних та електронних послуг.

Основна ціль проекту - фінансова підтримка Уряду України щодо боротьби з корупцією в сфері надання послуг. Також у проекті докладають зусиль задля створення довіри українців до Уряду на основі продемонстрованих прозорості, підзвітності та покращеної якості послуг.Читайте також:

  Наказ Держрибагентства від 01.10.2018 № 403 «Про затвердження типових інформаційних карток адміністративних послуг, які надаються територіальними органами Держрибагентства»

  Наказ Держрибагентства від 08.05.2018 № 213 «Про затвердження інформаційних і технологічних карток адміністративних послуг з питань ліцензування, що надаються Держрибагентством»

  Наказ Держрибагентства України від 25.04.2013 № 181 "Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються Держрибагентством України"

  Перелік адміністративних послуг без урахування документів дозвільного характеру

  Перелік документів дозвільного характеру, що належать до адміністративних послуг

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Адреса: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 45-а

тел/факс:+38 (044) 272-20-32

E-mail: darg@darg.gov.ua

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

ДАРГ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

        f y t t