Телефонний довідник Держрибагентства


ПІБ

Номер телефону

Керівництво

Голова

БЄЛОВ Ярослав Сергійович

486 62 43

Перший заступник Голови

ФАЛЕЙ Володимир Григорович

486 44 47

Заступник Голови

КРАВЧЕНКО Андрій Михайлович

486 02 44

Управління охорони водних біоресурсів, регулювання рибальства та іхтіології

Начальник управління

ЛИТВИНЕНКО Вадим Олександрович

486 28 86

Відділ регулювання рибальства та іхтіології

Заступник начальника управління-начальник відділу

ГОРОБЕЦЬ Тарас Олександрович

486 63 14

Головний спеціаліст

ЧЕРНЕНКО Ольга Анатоліївна

486 63 14

Головний спеціаліст

КОВАЛЬЧУК Олександр Миколайович

486 63 14

Головний спеціаліст

РУДЕНКО Валерій Анатолійович

486 63 14

Відділ охорони водних біоресурсів

Заступник начальника управління-начальник відділу

ЧЕРНЕНКО Олексій Олександрович

482 38 24

Головний спеціаліст

МЕТЬ Іван Вікторович

482 38 24

Головний спеціаліст

МАКСИМЕНКО Данило Євгенович

482 38 24

Головний спеціаліст

ШЕІН Олексій Вікторович

482 38 24

Головний спеціаліст

ЛУЦИК Анна Станіславівна

482 38 24

Відділ рекреаційного рибальства

Головний спеціаліст

ФІЛІЛЕЄВА Тетяна Павлівна

482 38 24

Головний спеціаліст

ІВАНОВА Олена Миколаївна

482 38 24

Сектор узагальнення інформації

Завідувач сектору

САЛАЄВА Світлана Миколаївна

486 29 87

Головний спеціаліст

БЄЛОШАПКА Тетяна Василівна

486 29 87

Старший інспектор

КОЗЛОВСЬКИЙ Ігор Петрович

486 63 14

Управління оперативного реагування «Рибоохоронний патруль»

Начальник управління

ПОНОМАРЕНКО Володимир Іванович

486 26 95

Відділ оперативної роботи № 1

Заступник начальника відділу

РАДІОНОВ Костянтин Валентинович

486 26 95

Головний державний інспектор ШИХАЛЬОВ Роман Валерійович 486 26 95

Головний державний інспектор

БОЙКО Олександр Сергійович

486 26 95

Головний державний інспектор

БАДРАК Сергій Миколайович

486 26 95

Відділ оперативної роботи № 2

Начальник відділу

КУРАШЕВ Юрій Юрійович

486 26 95

Головний державний інспектор

ШИБАЄВ Юрій Федорович

486 26 95

Головний державний інспектор КЛОЧОК Руслан Юрійович 486 26 95

Відділ оперативної роботи № 3

Начальник відділу

ВОЗНИЦЯ Інесса Анатоліївна

484 43 63

Головний державний інспектор

ДМИТРОВСЬКИЙ Микола Миколайович

486 26 95

Головний державний інспектор

КОХАНКО Алім Миколайович

486 26 95

Головний державний інспектор ЖОВТОНОГ Євген Валентинович 486 26 95

Сектор обробки оперативної інформації

Завідувач сектору

ЄФРЕМЕНКО Альона Ігорівна

486 26 95

Управління організації рибальства, аквакультури та наукового забезпечення галузі

Відділ організації промислового рибальства

Заступник начальника управління-начальник відділу

ПЛІЧКО Василь Федорович

484 63 55

Головний спеціаліст

САВИЧ Тетяна Володимирівна

484 63 32

Головний спеціаліст

КАЧУРИНСЬКА Ірина Дмитрівна

484 63 32

Відділ аквакультури та відтворення водних біоресурсів

Заступник начальника управління-начальник відділу

ЯКОВЛЄВА Тетяна Володимирівна

484 63 55

Головний спеціаліст

БОЙКО Андрій Федорович

484 63 50

Головний спеціаліст

ХОМИЧ Віталій Валерійович

484 63 50

Головний спеціаліст

ЯРОВА Ірина Сергіївна

484 63 50

Відділ наукового забезпечення галузі та обліку рибогосподарських водних об'єктів

Начальник відділу

НОГАРЕВ Олексій Вадимович

484 63 37

Головний спеціаліст

МЕЛЬНИК Руслан Миколайович

484 63 37

Головний спеціаліст АПОСТОЛОВА Анастасія Андріївна 484 63 37

Управління правового забезпечення

Начальник управління

ЗДОВБИЦЬКА Яніна Георгіївна

486 28 90

Відділ захисту та представництва інтересів органу в судах та інших органах державної влади

Заступник начальника управління-начальник відділу

САМОНІНА Олена Сергіївна

484 42 66

Головний спеціаліст

КУЛИК Вікторія Дмитрівна

484 03 29

Головний спеціаліст

ЛЕВЧЕНКО Анна Павлівна

484 03 29

Головний спеціаліст ФОМІЧОВ Нікіта Геннадійович 484 03 29

 Відділ правового забезпечення діяльності органу

Заступник начальника управління-начальник відділу

МИСЛІНСЬКА Світлана Анатоліївна

484 42 66

Головний спеціаліст МАЦІБУРА Дмитро Михайлович 486 63 85
Головний спеціаліст СЕМАК Нінель Юріївна 486 63 85

Відділ експертно-правової роботи та адаптації законодавства

Начальник відділу

ГОЛУБ Кирило Едуардович

486 63 85

Головний спеціаліст

ГАВРИЩУК Роман Богданович

486 63 85

Головний спеціаліст

КАМІНСЬКИЙ Максим Олександрович

 

Сектор взаємодії з територіальними органами з юридичної роботи

Завідувач сектору

БАЄР Крістіна Іванівна

486 63 85

Головний спеціаліст САМАР Віталій Олегович 486 63 85

Управління фінансів, бухгалтерського обліку та звітності

Начальник управління - головний бухгалтер

РУДИЙ Юрій Федорович

486 29 59

Фінансовий відділ

Заступник начальника управління - начальник відділу

АНТОНОВ Артем Анатолійович

272 15 86

Заступник начальника відділу

БОГАТИР Микола Михайлович 482 38 18

Головний спеціаліст

ЧУБА Богдана Валеріївна

272 15 86

Головний спеціаліст

ПЕТРЕНЮК Діана Дмитрівна

482 38 18

Головний спеціаліст

ДОВГОПОЛ Мирослава Віталіївна

482 38 22

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

Начальник відділу

КАРПЕНКО Катерина Володимирівна

486 26 29

Заступник начальника відділу

БЕЗКОРОВАЙНА Лілія Михайлівна

486 26 29

Головний спеціаліст

СТЕПАНЕНКО Інна Володимирівна

486 26 29

Головний спеціаліст

ГРИНЬ Юліана Ігорівна

486 26 29

Головний спеціаліст

ОМЕЛЬЧУК Олена Миколаївна

272 15 86

Відділ звітності державних підприємств

Заступник начальника управління - начальник відділу

АДАМЧУК Олена Василівна

486 29 59

Заступник начальника відділу ДИРДА Олена Олександрівна 484 68 88

Головний спеціаліст

РАТУШНЮК Анна Сергіївна

272 15 86

Головний спеціаліст АНТОНОВА Ірина Анатоліївна 484 68 88

Управління державного нагляду за безпекою мореплавства флоту рибної промисловості

Начальник управління

ШАРКО Діна Петрівна

486 44 05

Відділ організації та здійснення державного нагляду за безпекою мореплавства

Заступник начальника управління-начальник відділу

СТАРІКОВА Олена Володимирівна

272 20 45

Заступник начальника відділу

ХРИСТЮК Юлія В'ячеславівна

272 20 45

Головний спеціаліст

ЧЕВАЛЬ Оксана Василівна

272 20 45

Головний спеціаліст

МОСКАЛЕНКО Інна Миколаївна

272 20 45

Головний спеціаліст

ЛАВРЕНЮК Сергій Іванович

482 09 82

Головний спеціаліст

СІВЕР Валерій Олександрович

482 09 82

Відділ портів, технічного нагляду суден рибного господарства та моніторингу

Начальник відділу

ЗАЄЦЬ Алла Олегівна

482 09 82

Заступник начальника відділу

ДОВГИЙ Сергій Анатолійович

482 09 82

Старший інспектор

СТЕПАНЕНКО Олексій Миколайович

482 09 82

Старший інспектор

СТАШ Володимир Хусенович

 

Старший інспектор

МОСКАЛЕНКО Микола Іванович

 

Старший інспектор

ЛЕВИЦЬКИЙ Володимир Олександрович

482 09 82

Старший інспектор

ПОПОВЕНКО Віктор Миколайович

 

Старший інспектор

СЕМЕНТІН Євген Петрович

 

Старший інспектор

ПРУТЬКО Дмитро Миколайович

 

Старший інспектор

КОВАЛЬСЬКИЙ Віталій Валерійович

 

Старший інспектор

ЩЬОЛОКОВА Лариса Вікторівна

 

Старший інспектор

КАРПОВ Олексій Геннадійович

 

Старший інспектор

ПАРМЬОНОВ Олександр Володимирович

 

Управління роботи з персоналом

Начальник управління

ІЛЮТО Ірина Олександрівна

486 25 35

Відділ проходження державної служби

Головний спеціаліст

ЖАДІК Анастасія Іванівна

482 09 84

Головний спеціаліст

САВІНА Людмила Олегівна

482 09 84

Старший інспектор

ЧЕРНЕЦЬКА Вікторія Сергіївна

482 09 84

Відділ роботи з кадрами територіальних підрозділів та з керівниками державних підприємств та установ

Заступник начальника управління-начальник відділу

ХАТЕЦЬКА Олена Миколаївна

486 99 18

Головний спеціаліст

КАЛЮЖНА Валерія Валеріївна

486 99 18

Головний спеціаліст

АЛЬОШИНА-ТРИПОЛЬСЬКА Юлія Вікторівна

486 99 18

Управління з питань державної власності, економічного розвитку та державних закупівель

Начальник управління

ЛУК'ЯНЕНКО Олександр Дмитрович

484-63-34

Відділ з питань державної власності

Заступник начальника управління-начальник відділу

АВРУТОВА Лариса Василівна

484 63 29

Головний спеціаліст

РАДЧЕНКО Світлана Григорівна

484 63 29

Головний спеціаліст

ШЕВЧУК Роман Анатолійович

484 63 29

Головний спеціаліст

СОКОЛ Галина Михайлівна

484 63 29

Відділ економічного аналізу, планування та статистики

Начальник відділу

КАБАНОВ Іван Павлович

484 63 34

Головний спеціаліст

ЖАВРУК Олена Сергіївна

484 63 34

Головний спеціаліст

ПОКОТИЛОВ Микола Петрович

484 63 34

Головний спеціаліст

БЕССОЛІЦИНА Ганна Леонідівна

484 63 34

Сектор державних закупівель

Завідувач сектору

ДЯЧЕНКО Оксана Юріївна

486 63 34

Відділ електронного документообігу, контролю та доступу до публічної інформації

Начальник відділу

КРАВЧЕНКО Олена Анатоліївна

272 20 32

Заступник начальника відділу

ЖАРКОВА Катерина Вадимівна

272 20 32

Головний спеціаліст

ЗИРЯНОВА Тетяна Олександрівна

272 20 32

Старший інспектор

ДАНИЛЮК Ірина Миколаївна

272 20 32

Старший інспектор

УСЕНКО Наталія Вікторівна

272 20 32

Старший інспектор

ЯРОШЕНКО Людмила Василівна

272 20 32

Відділ міжнародного співробітництва та європейської інтеграції

Начальник відділу

ТУРОК Василь Іванович

484 63 31

Заступник начальника відділу

ОГОРОДНІК Артем Леонідович

484 63 31

Головний спеціаліст

БІЛОУС Олександр Миколайович

484 63 31

Головний спеціаліст

КОЗІНА Анастасія Сергіївна

484 63 31

Відділ роботи із засобами масової інформації

Заступник начальника відділу

МИРОНЬКО Оксана Михайлівна

482 13 35

Головний спеціаліст

ЗЛАТОГОРСЬКИЙ Олександр Євгенович

486 25 84

Головний спеціаліст

ШЛАПКО Діана Сергіївна

482 13 35

Старший інспектор ІГНАТЕНКО Емілія Валентинівна 482 09 84

Відділ матеріально-технічного забезпечення

Начальник відділу

МАРЧЕНКО Валерій Анатолійович

482 38 22

Старший інспектор АНДРЕЙЧУК Володимир Петрович 482 38 22

Старший інспектор

ЯЧНИК Володимир Павлович

482 38 22

Старший інспектор КУРАШЕВ Юрій Костянтинович 482 38 22

Старший інспектор

РУДЕНКО Анатолій Анатолійович

482 38 22

Завідувач господарства

КОНОНЧУК Станіслав Анатолійович

482 38 22

Двірник

СІТАЙЛО Ігор Анатолійович

482 38 22

Прибиральник службових приміщень

ПЕТРЕНКО Олена Василівна

 

Сторож

НЕГОДА Сергій Васильович

 

Сторож

СИДОРЕНКО Микола Вікторович

 

Сторож

ТРЕЩОВ Олексій Володимирович

 

Сторож

АЛЕКСІЙЧУК Андрій Петрович

 

Сторож

БАХМАЧ Микола Володимирович

 

Сторож

ВДОВЕНКО Іван Павлович

 

Сторож

ШИШКІН Олексій Васильович

 

Сторож

ЯЦЕНКО Микола Петрович

 

Відділ внутрішнього аудиту

Начальник відділу

ГРАБОВСЬКИЙ Михайло Геннадійович

486-44-37

Заступник начальника відділу

РУБІН Максим Юрійович

486-44-37

Головний спеціаліст

СТЕПАНЕНКО Олексій Валентинович

486-44-37

Провідний спеціаліст НІКІТІНА Олена Олександрівна 486-44-37

Відділ адміністративних послуг та дозвільних документів

Начальник Відділу ТКАЧУК Діана Анатоліївна 484 43 63
Головний спеціаліст БЕНЬКОВСЬКА Наталія Віталіївна 484 43 63
Головний спеціаліст ЛИХОДІД Тетяна Василівна 484 43 63

Сектор організаційної роботи керівництва агентства

Головний спеціаліст РАСЮК Олена Леонідівна 486 02 44

Старший інспектор

ПАНЧОХА Валентина Володимирівна

486 62 43

Старший інспектор ШЕВЧЕНКО Еліна Володимирівна 486 44 47

Сектор режимно-секретної та мобілізаційної роботи

Головний спеціаліст

СИДОРЕНКО Антон Миколайович

272 20 02

Сектор з питань запобігання корупції

Завідувач сектору

НОВІКОВ Олег Володимирович

486-44-42

Головний спеціаліст ГАСЕНКО Руслан Григорович 486-44-42

Сектор інформаційних технологій

Головний спеціаліст

КОЛОМІЙЦЕВ Максим Олександрович

 

Сектор з охорони праці

Завідувач сектору

МОВЧАН Віктор Володимирович

484 63 51

Головний спеціаліст

СТУЧИНСЬКИЙ Микола Андрійович

484 63 51


ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Адреса: 04053, м.Київ, вул.Січових Стрільців, 45-а

тел.: (044) 486 62 43, тел/факс: (044) 272 20 32

E-mail: darg@darg.gov.ua

ДАРГ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

        f y t