Результати роботи Хмельницькрибоохорони в нерестовий період


З початку нерестового періоду інспекторським складом Хмельницькрибоохорони спільно з працівниками ГУНП в Хмельницькій області та із залученням громадськості на водоймах та ринках Хмельницької області було викрито 112 порушень природоохоронного законодавства. З них 30 порушень любительського лову (ч.3 ст.85 КУпАП), 41 грубе порушення, пов’язане з використанням заборонених сіткоснастевих знарядь лову (ч.4 ст. 85 КУпАП), 14 порушень, пов’язаних із незаконним продажем риби на ринках (ч.1 ст.88-1 КУпАП) та 27 актів вилучення безгосподарського майна.

Затримано 85 порушників Правил рибальства у яких вилучено 199 одиниць заборонених знарядь лову. Нараховано збитків рибному господарству на суму 55 343 грн., при цьому затримано 398 кг незаконно добутої риби. По 46 справах матеріали були направлені в районні суди для вирішення питання про притягнення порушників до адміністративної відповідальності за ч.4 ст.85 КУпАП та ч.1 ст.88-1 КУпАП, 9 справ було передано в правоохоронні органи для відкриття кримінального провадження.

Нагадуємо, що після закінчення нерестового періоду продовжується заборона на риболовлю із застосуванням сітних знарядь лову (сітки, екрани, хватки), вогнепальної зброї, електроструму, вибухових або отруйних речовин, інших заборонених знарядь лову, промислових знарядь лову особами, які не мають дозволу на промисел, вилов водних біоресурсів у розмірах, що перевищують встановлені ліміти або встановлену правилами любительського і спортивного рибальства добову норму вилову. Таке порушення передбачає адміністративну (розмір штрафу становить для громадян 340 – 680 грн, для посадових осіб 510 – 850 грн) або кримінальну відповідальність (розмір штрафу 3400 – 6800 грн, або позбавлення волі на строк до трьох років), з конфіскацією знарядь і засобів лову та незаконно добутих водних біоресурсів.

Крім того, за кожну незаконно виловлену рибу, незалежно від її розміру, нараховується розмір заподіяної шкоди. Наприклад, за один екземпляр незаконно виловленого білого амура прийдеться сплатити 255 грн; коропа – 306 грн; ляща – 170 грн; сома – 425 грн; судака – 510 грн; товстолоба – 255 грн ; щуки – 340 грн; лина – 119 грн.

Хмельницькрибоохорона звертається до всіх рибалок-любителів та просить бути максимально відповідальними та суворо дотримуватись встановлених правил рибальства. У випадку, якщо ви помітили порушення, прохання терміново повідомляти на всеукраїнську безкоштовну «гарячу» лінію: 0-800-50-52-50.


Читайте також:

  Хмельницькрибоохорона повідомляє про правила риболовлі в зимовий період

  407 порушень правил рибальства зафіксувала Хмельницькрибоохорона за 2017 рік

  Хмельницькрибоохорона затримала двох грубих порушників на р. Горинь

  У листопаді Хмельницькрибоохорона вилучила 255 кг незаконно добутої риби

  У річку Полква на Хмельниччині вселено 3,5 тони водних біоресурсів

  З 1 листопада заборонено ловити рибу на зимувальних ямах

  Хмельницькрибоохорона за вересень 2017 року провела 56 рибоохоронних рейди

  Хмельницькрибоохорона виявила 4 факти незаконного продажу рибиДокументы: 1-8, 9-16.
Пошук: 
   Русский язык English

Конкурс до рибного патруля

Відео-медіацентр                               


Гаряча лінія

Новини        Всі відео        Наш Youtube канал

Нормативні акти                 Корисні посилання

Накази Держрибагентства

Накази територіальних органів Держрибагентства

Проекти нормативних актів

Накази Мінагрополітики
Графіки прийому громадян
Для звернення громадян

Рибальство в Україні

Вакансії

Контакти


Карта державних підприємств та установ
Карта державних підприємств та установ
21:39 16.08.2015

© 2004-2016 Державне агентство рибного господарства України, 04053, м.Київ, вул.Січових Стрільців, 45-а
Всі права застережено

Схема проїзду
FGS_Studio