Про результати засідання Комісії з оцінки корупційних ризиків у Держрибагентстві


Відповідно до вимог Закону України «Про запобігання корупції», Закону України «Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014-2017 роки» та Методології оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади, затвердженої рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 02 грудня 2016 року № 126, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 12 грудня 2017 року за № 1718/29848 у Держрибагентстві було проведено засідання Комісії з оцінки корупційних ризиків, якою було проведено ідентифікація (виявлення) корупційних ризиків, та їх оцінку для підготовки Антикорупційної програми Державного агентства рибного господарства України на 2018 рік.

Нагадуємо, що відповідно до наказу Державного агентства рибного господарства України від 12 квітня 2017 року № 218 «Про проведення оцінки корупційних ризиків у Державному агентстві рибного господарства України» була розпочата робота з оцінки корупційних ризиків у Державному агентстві рибного господарства України (далі - Держрибагентство).

З цього моменту в Держрибагентстві розпочалась активна робота щодо визначення об'єктів оцінки, джерел інформації та їх опрацювання на предмет наявності корупційних ризиків, їх попередньої ідентифікації та оцінки, визначення потенційних заходів щодо усунення корупційних ризиків.

З метою залучення представників громадськості та експертів, які володіють знаннями про внутрішнє і зовнішнє середовище Держрибагентства та мають досвід у сфері його діяльності, на офіційному веб-сайті Держрибагентства було розміщено оголошення про дату засідання Комісії. Своє бажання прийняти участь у роботі Комісії виказали: Жовніренко П.Г. (Голова правління ГО «Центр стратегічних досліджень») та Неліпа А.В. (експерт офісу з підтримки реформ).

Комісією, відповідно до вимог Методології оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади, затвердженої рішенням Національного агентства від 02 грудня 2016 року № 126, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28 грудня 2016 року за № 1718/29848, ідентифіковано корупційні ризики, здійснено їх формальне визначення та проведено оцінку виявлених корупційних ризиків.

Методом дослідження та оцінки ідентифікованих корупційних ризиків визначені чинники, які можуть впливати на появу цих корупційних ризиків, а також можливі наслідки корупційного правопорушення, або правопорушення пов'язаного з корупцією.

За результатами здійсненої оцінки корупційних ризиків у діяльності Держрибагентства будуть встановлені заходи щодо усунення корупційних ризиків, які спрямовані на ліквідацію або мінімізації умов виникнення корупційних ризиків.


Читайте також:

  4 вересня відбудеться засідання Комісії з оцінки корупційних ризиків у Держрибагентстві

  Антикорупційна програма Держрибагентства на 2018 рік підтримана громадськістю

  Проект Антикорупційної програми Державного агентства рибного господарства України на 2018 рік

  12 грудня відбудеться засідання Комісії з оцінки корупційних ризиків у Держрибагентстві

  АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА Державного агентства рибного господарства України на 2017 рік

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Адреса: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 45-а

тел.:+38 (044) 486-62-43, тел/факс:+38 (044) 272-20-32

E-mail: darg@darg.gov.ua

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

ДАРГ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

        f y t t