Повідомлення про оприлюднення проекту Закону України Про внесення зміни до статті 17 Закону України Про тваринний світ


З метою отримання зауважень та пропозицій до проекту Закону України «Про внесення зміни до статті 17 Закону України «Про тваринний світ» (далі – проект Закону) Держрибагентство робить оголошення про його публікацію.

Повний пакет документів до проекту Закону розміщено на офіційних веб-сайтах Міністерства аграрної політики та продовольства України: www.minagro.gov.ua (розділ «Регуляторна політика»; підрозділ «Проекти регуляторних актів») та Державного агентства рибного господарства України: www.darg.gov.ua (розділ – «Діяльність»; підрозділ «Проекти документів»).

Зауваження та пропозиції стосовно проекту наказу у письмовій та електронній формі просимо надавати протягом місяця з дня опублікування цього оголошення за адресами:

Державне агентство рибного господарства України (вул. Січових стрільців, буд. 45-А, м. Київ, 04053), e-mail: ihtiology@darg.gov.ua

Відповідальний виконавець: Горобець Тарас Олександрович, заступник начальника Управління охорони, водних біоресурсів, регулювання рибальства та іхтіології – начальник відділу регулювання рибальства та іхтіології, тел. 486-63-14.


ЗАВАНТАЖИТИ ДОКУМЕНТИ


Читайте також:

  Проект Закону України «Про забезпечення простежуваності походження водних біоресурсів»

  Проект Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо підтримки розвитку рибного господарства)»

  Проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів» (щодо підтримки розвитку рибного господарства)»

  Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про затвердження Розмірів бюджетних видатків для проведення заходів, пов’язаних із селекцією у рибному господарстві та відтворенням...

  Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до деяких постанов Кабінету Міністрів України»

  Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до Порядку здійснення спеціального використання водних біоресурсів у внутрішніх рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах), внутрішніх морських...

  Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про затвердження квот добування водних біоресурсів загальнодержавного значення у 2017 році»

  Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про внесення змін до Положення про систему моніторингу риболовних суден»Документы: 1-8, 9-16, 17-24, 25-32.

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Адреса: 04053, м.Київ, вул.Січових Стрільців, 45-а

тел.: (044) 486 62 43, тел/факс: (044) 272 20 32

E-mail: darg@darg.gov.ua

ДАРГ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

        f y t