ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсів на зайняття вакантних посад державної служби в апараті Держрибагентства (наказ від 08 червня 2018 року № 241)


Державне агентство рибного господарства України оголошує повторно конкурс на зайняття вакантної посади державної служби в апараті Державного агентства рибного господарства України, категорія «Б»:

- заступника начальника відділу охорони водних біоресурсів Управління охорони водних біоресурсів, регулювання рибальства та іхтіології – 1 вакансія.

Державне агентство рибного господарства України оголошує повторно конкурс на зайняття вакантної посади державної служби в апараті Державного агентства рибного господарства України, категорія «В»:

- головного спеціаліста відділу звітності державних підприємств Управління фінансів, бухгалтерського обліку та звітності – 1 вакансія.

Державне агентство рибного господарства України оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби в апараті Державного агентства рибного господарства України, категорія «Б»:

- завідувача сектору державних закупівель Управління з питань державної власності, економічного розвитку та державних закупівель – 1 вакансія (строково).

Державне агентство рибного господарства України оголошує конкурси на зайняття вакантних посад державної служби в апараті Державного агентства рибного господарства України, категорія «В»:

- головного спеціаліста відділу організації та здійснення державного нагляду за безпекою мореплавства Управління державного нагляду за безпекою мореплавства флоту рибної промисловості – 2 вакансії.

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади заступника начальника відділу охорони водних біоресурсів Управління охорони водних біоресурсів, регулювання рибальства та іхтіології – за посиланням.

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу звітності державних підприємств Управління фінансів, бухгалтерського обліку та звітності – за посиланням.

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади завідувача сектору державних закупівель Управління з питань державної власності, економічного розвитку та державних закупівель – за посиланням.

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу організації та здійснення державного нагляду за безпекою мореплавства Управління державного нагляду за безпекою мореплавства флоту рибної промисловості (перша вакансія) – за посиланням.

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу організації та здійснення державного нагляду за безпекою мореплавства Управління державного нагляду за безпекою мореплавства флоту рибної промисловості (друга вакансія) – за посиланням.

Зразки документів за посиланням.

Перелік тестових питань.

Особа з інвалідністю, яка бажає взяти участь у конкурсі та потребує у зв’язку з цим розумного пристосування, подає заяву відповідної форми про забезпечення в установленому порядку розумного пристосування.

Документи на участь у конкурсі приймаються за адресою: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 45-А, каб. № 2 до 18 год. 00 хв. 04 липня 2018 року (включно).


Читайте також:

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсів на зайняття вакантних посад державної служби в апараті Держрибагентства (наказ від 05 лютого 2019 року № 53)

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби начальника Управління Державного агентства рибного господарства у Кіровоградській області (наказу від 18 січня 2019 року № 35)

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсів на зайняття вакантних посад державної служби в апараті Держрибагентства (наказ від 08 січня 2019 року № 5)

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби в апараті Держрибагентства (наказ від 05 грудня 2018 року № 505)

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсів на зайняття вакантних посад державної служби в апараті Держрибагентства (наказ від 29 листопада 2018 року № 491)

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсів на зайняття вакантних посад державної служби в територіальних органах Держрибагентства (наказ від 21 листопада 2018 року № 478)

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсів на зайняття вакантних посад державної служби в територіальних органах Держрибагентства (наказ від 14 листопада 2018 року № 469)

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби в апараті Держрибагентства (наказ від 14 листопада 2018 року № 468)Документы: 1-8, 9-16, 17-24, 25-32, 33-40, 41-48, 49-56.

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Адреса: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 45-а

тел.:+38 (044) 486-62-43, тел/факс:+38 (044) 272-20-32

E-mail: darg@darg.gov.ua

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

ДАРГ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

        f y t t