ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсів на зайняття вакантних посад державної служби апарату Держрибагентства (14.04.2017)


Державне агентство рибного господарства України оголошує конкурс на зайняття вакантних посад державної служби центрального апарату:

- начальник Управління організації рибальства, аквакультури та наукового забезпечення галузі – 1 вакансія;

- заступник начальника відділу економічного аналізу, планування та статистики Управління з питань державної власності, економічного розвитку та державних закупівель – 1 вакансія;

- заступник начальника відділу з питань державної власності Управління  з питань державної власності, економічного розвитку та державних закупівель – 1 вакансія;

- головний спеціаліст Відділу електронного документообігу, контролю та доступу до публічної інформації – 2 вакансії;

- головний спеціаліст Відділу роботи із засобами масової інформації –1 вакансія;

- начальник відділу рекреаційного рибальства Управління охорони водних біоресурсів, регулювання рибальства та іхтіології – 1 вакансія;

- заступник начальника відділу звітності державних підприємств Управління фінансів, бухгалтерського обліку та звітності – 1 вакансія;

- головний спеціаліст бухгалтерського обліку та звітності Управління фінансів, бухгалтерського обліку та звітності – 1 вакансія.

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади начальника Управління організації рибальства, аквакультури та наукового забезпечення галузі розміщенні за посиланням.

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади заступника начальника відділу економічного аналізу, планування та статистики Управління з питань державної власності, економічного розвитку та державних закупівель розміщенні за посиланням.

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади заступника начальника відділу з питань державної власності Управління з питань державної власності, економічного розвитку та державних закупівель розміщенні за посиланням.

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста Відділу електронного документообігу, контролю та доступу до публічної інформації розміщенні за посиланням.

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головний спеціаліст Відділу роботи із засобами масової інформації розміщенні за посиланням.

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади начальник відділу рекреаційного рибальства Управління охорони водних біоресурсів, регулювання рибальства та іхтіології за посиланням.

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади заступник начальника відділу звітності державних підприємств Управління фінансів, бухгалтерського обліку та звітності за посиланням.

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головний спеціаліст бухгалтерського обліку та звітності Управління фінансів, бухгалтерського обліку та звітності за посиланням.

Правила внутрішнього службового розпорядку в апараті Державного агентства рибного господарства України за посиланням.

Зразки документів за посиланням.

Перелік тестових питань.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, має інвалідність та потребує у зв’язку з цим розумного пристосування, подає заяву відповідної форми про забезпечення в установленому порядку розумного пристосування.

Документи на участь у конкурсі приймаються за адресою: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 45-А до 18 год. 00 хв. 10 травня 2017 року (включно).


Читайте також:

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсів на зайняття вакантних посад державної служби категорій ''Б'' і ''В'' в апараті Держрибагентства (наказ від 29 листопада 2019 року № 509)

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії ''Б'' в апараті Держрибагентства (наказ від 12 листопада 2019 року № 479)

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В» в апараті Держрибагентства (наказ від 31 жовтня 2019 року № 463)

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б» в територіальних органах Держрибагентства (наказ від 31 жовтня 2019 року № 462)

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсів на зайняття вакантних посад державної служби категорії ''Б'' в територіальних органах Держрибагентства (наказ від 28 жовтня 2019 року № 454)

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсів на зайняття вакантних посад державної служби категорій ''Б'' і ''В'' в апараті Держрибагентства (наказ від 15 жовтня 2019 року № 441)

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії ''Б'' в апараті Держрибагентства (наказ від 16 вересня 2019 року № 381)

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби в апараті Держрибагентства (наказ від 06 вересня 2019 року № 365)Документы: 1-8, 9-16, 17-24, 25-32, 33-40, 41-48, 49-56, 57-64, 65-72, 73-80, 81-88.

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Адреса: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 45-а

тел/факс:+38 (044) 272-20-32

E-mail: darg@darg.gov.ua

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

ДАРГ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

        f y t t