ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби апарату Державного агентства рибного господарства України


Державне агентство рибного господарства України оголошує конкурс на зайняття вакантних посад державної служби центрального апарату:

- завідувача Сектору з питань запобігання корупції – 1 вакансія;

- головного спеціаліста відділу нормативно-правової роботи Управління правового забезпечення – 1 вакансія;

- головного спеціаліста відділу захисту та представництва інтересів органу в судах та інших органах державної влади Управління правового забезпечення – 1 вакансія;

- головного спеціаліста відділу проходження державної служби Управління роботи з персоналом – 2 вакансії;

- головного спеціаліста відділу роботи з кадрами територіальних підрозділів та з керівниками державних підприємств Управління роботи з персоналом – 1 вакансія;

- головного спеціаліста фінансового відділу Управління фінансів, бухгалтерського обліку та звітності – 1 вакансія.

Необхідні документи:

1. Копія паспорта громадянина України.

2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.

3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

4. Копія документа (документів) про освіту.

5. Заповнена особова картка встановленого зразка.

6. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за2015 рік.

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади завідувача Сектору з питань запобігання корупції області розміщенні за посиланням.

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу нормативно-правової роботи Управління правового забезпечення розміщенні за посиланням.

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу захисту та представництва інтересів органу в судах та інших органах державної влади Управління правового забезпечення розміщенні за посиланням.

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу проходження державної служби Управління роботи з персоналом розміщенні за посиланням.

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу роботи з кадрами територіальних підрозділів та з керівниками державних підприємств Управління роботи з персоналом розміщенні за посиланням.

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста фінансового відділу Управління фінансів, бухгалтерського обліку та звітності розміщенні за посиланням.

Зразки документів за посиланням.

Перелік тестових питань.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, має інвалідність та потребує у зв’язку з цим розумного пристосування, подає заяву відповідної форми про забезпечення в установленому порядку розумного пристосування.

Документи на участь у конкурсі приймаються протягом 16 днів з дня оприлюднення оголошення за адресою: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 45-А до 16 год. 45 хв. 21 жовтня 2016 року (включно).


Читайте також:

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби начальника Управління Державного агентства рибного господарства у Кіровоградській області (наказу від 18 січня 2019 року № 35)

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсів на зайняття вакантних посад державної служби в апараті Держрибагентства (наказ від 08 січня 2019 року № 5)

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби в апараті Держрибагентства (наказ від 05 грудня 2018 року № 505)

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсів на зайняття вакантних посад державної служби в апараті Держрибагентства (наказ від 29 листопада 2018 року № 491)

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсів на зайняття вакантних посад державної служби в територіальних органах Держрибагентства (наказ від 21 листопада 2018 року № 478)

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсів на зайняття вакантних посад державної служби в територіальних органах Держрибагентства (наказ від 14 листопада 2018 року № 469)

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби в апараті Держрибагентства (наказ від 14 листопада 2018 року № 468)

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсів на зайняття вакантних посад державної служби в територіальних органах Держрибагентства (наказ від 26 жовтня 2018 року № 436)Документы: 1-8, 9-16, 17-24, 25-32, 33-40, 41-48, 49-56.

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Адреса: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 45-а

тел.:+38 (044) 486-62-43, тел/факс:+38 (044) 272-20-32

E-mail: darg@darg.gov.ua

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

ДАРГ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

        f y t t