ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби апарату Державного агентства рибного господарства України


Державне агентство рибного господарства України оголошує конкурс на зайняття вакантних посад державної служби центрального апарату:

- завідувача Сектору з питань запобігання корупції – 1 вакансія;

- головного спеціаліста відділу нормативно-правової роботи Управління правового забезпечення – 1 вакансія;

- головного спеціаліста відділу захисту та представництва інтересів органу в судах та інших органах державної влади Управління правового забезпечення – 1 вакансія;

- головного спеціаліста відділу проходження державної служби Управління роботи з персоналом – 2 вакансії;

- головного спеціаліста відділу роботи з кадрами територіальних підрозділів та з керівниками державних підприємств Управління роботи з персоналом – 1 вакансія;

- головного спеціаліста фінансового відділу Управління фінансів, бухгалтерського обліку та звітності – 1 вакансія.

Необхідні документи:

1. Копія паспорта громадянина України.

2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.

3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

4. Копія документа (документів) про освіту.

5. Заповнена особова картка встановленого зразка.

6. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за2015 рік.

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади завідувача Сектору з питань запобігання корупції області розміщенні за посиланням.

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу нормативно-правової роботи Управління правового забезпечення розміщенні за посиланням.

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу захисту та представництва інтересів органу в судах та інших органах державної влади Управління правового забезпечення розміщенні за посиланням.

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу проходження державної служби Управління роботи з персоналом розміщенні за посиланням.

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу роботи з кадрами територіальних підрозділів та з керівниками державних підприємств Управління роботи з персоналом розміщенні за посиланням.

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста фінансового відділу Управління фінансів, бухгалтерського обліку та звітності розміщенні за посиланням.

Зразки документів за посиланням.

Перелік тестових питань.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, має інвалідність та потребує у зв’язку з цим розумного пристосування, подає заяву відповідної форми про забезпечення в установленому порядку розумного пристосування.

Документи на участь у конкурсі приймаються протягом 16 днів з дня оприлюднення оголошення за адресою: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 45-А до 16 год. 45 хв. 21 жовтня 2016 року (включно).


Читайте також:

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсів на зайняття вакантних посад державної служби територіального органу Держрибагентства (наказ від 07 лютого 2018 року № 54)

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсів на зайняття вакантних посад державної служби апарату Держрибагентства (наказ від 05 лютого 2018 року № 51)

  Наказ Держрибагентства від 29.01.2017 № 35 «Про скасування результатів конкурсу на зайняття посади начальника Управління Державного агентства рибного господарства у Черкаській області» (ОНОВЛЕНО)

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсів на зайняття вакантних посад державної служби в територіальних органах Держрибагентства (19.01.2018)

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсів на зайняття вакантних посад державної служби апарату Держрибагентства (наказ від 05.12.2017 року № 682)

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсів на зайняття вакантних посад державної служби в територіальних органах Держрибагентства (наказ від 27 листопада 2017 року № 665)

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсів на зайняття вакантних посад державної служби в територіальних органах Держрибагентства (наказ від 27.10.2017 № 604)

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсів на зайняття вакантних посад державної служби в територіальних органах Держрибагентства (наказ від 18.10.2017)Документы: 1-8, 9-16, 17-24, 25-32, 33-40.
Пошук: 
   Русский язык English

Конкурс до рибного патруля

Відео-медіацентр                               


Гаряча лінія

Новини        Всі відео        Наш Youtube канал

Нормативні акти                 Корисні посилання

Накази Держрибагентства

Накази територіальних органів Держрибагентства

Проекти нормативних актів

Накази Мінагрополітики
Графіки прийому громадян
Для звернення громадян

Рибальство в Україні

Вакансії

Контакти


Карта державних підприємств та установ
Карта державних підприємств та установ
21:39 16.08.2015

© 2004-2016 Державне агентство рибного господарства України, 04053, м.Київ, вул.Січових Стрільців, 45-а
Всі права застережено

Схема проїзду
FGS_Studio