Наказ Держрибагентства України від 03.03.12 №118 Про затвердження Переліку відомостей що містять службову інформацію


ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ 
Н А К А З
 
від 03 03  2012 року                   м. Київ                                         №_118
 

Про затвердження Переліку відомостей,
що містять службову інформацію
 
Відповідно до вимог пункту 1 Інструкції про порядок обліку, зберігання і використання документів, справ, видань та інших матеріальних носіїв інформації, які містять службову інформацію, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 27 листопада 1998 року № 1893 (зі змінами)
 
Н А К А З У Ю:
1. Затвердити Перелік відомостей, що містять службову інформацію Державного агентства рибного господарства України, що додається.
2. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
 
Голова                                                                                                                                       В.С. Дроник


ПЕРЕЛІК
відомостей, що містять службову інформацію
Державного агентства рибного господарства України 

1. Зведені відомості про загальну кількість військовозобов’язаних, що заброньовані за підприємствами, організаціями та установами, які належать до сфери управління Державного агентства рибного господарства України (далі – Держрибагентство України).
2. Перелік посад та професій, за якими бронюються військовозобов’язані по Держрибагентству України.
3. Зведені відомості про номенклатуру та обсяг запасів матеріальних цінностей мобілізаційного резерву на підприємствах, установах та організаціях, які належать до сфери управління Держрибагентства України.
4. Відомості про заходи мобілізаційної підготовки, мобілізаційного плану на особливий період на підприємствах, установах та організаціях, які належать до сфери управління Держрибагентства України, якщо вони не включені до Зводу відомостей, що становлять державну таємницю.
5. Відомості, які містяться в експлуатаційній документації на програмні засоби та комплексну систему захисту інформації в автоматизованих системах з питань мобілізаційної підготовки Держрибагентства України.
6. Відомості щодо скасування мобілізаційних завдань та розбронювання матеріальних цінностей мобілізаційного резерву на підприємствах, установах та організаціях, які належать до сфери управління Держрибагентства України.
7. План цивільного захисту Держрибагентства України на мирний час.
8. Відомості про надання допуску до державної таємниці працівникам Держрибагентства України
9. Номенклатура посад працівників Державного агентства рибного господарства України, перебування на яких передбачає оформлення допуску до державної таємниці.
10. Відомості про ведення обліку секретних документів (книги та журнали обліку, номенклатура справ секретного діловодства), якщо вони не розкривають конкретні заходи охорони державної таємниці.
11. Акти перегляду грифів секретності та розсекречування матеріальних носіїв інформації, якщо вони не містять секретної інформації.
12. Акти на знищення матеріальних носіїв секретної інформації, якщо вони не розкривають їх зміст.
13. Відомості про фактичний стан справ щодо охорони державної таємниці в Держрибагентстві України, якщо вони не містять секретної інформації.
14. Відомості, які містяться в актах перевірок, звітах, довідках з питань охорони державної таємниці та мобілізаційної підготовки.

Читайте також:

  Енергоспоживання будівель

  Наказ Мінагрополітики від 08.11.2017 №601 «Про затвердження Порядку складання та подання запитів на публічну інформацію, розпорядником якої є Державне агентство рибного господарства України та його територіальні органи»

  Наказ Мінагрополітики від 08.11.2017 №600 «Про затвердження Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Державне агентство рибного господарства України...

  Подання запиту на отримання публічної інформації

  Декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання

  Закон України "Про доступ до публічної інформації"

  Указ Президента України № 547/2011

Пошук: 
   Русский язык English

Конкурс до рибного патруля

Відео-медіацентр                               


Гаряча лінія

Новини        Всі відео        Наш Youtube канал

Нормативні акти                 Корисні посилання

Накази Держрибагентства

Накази територіальних органів Держрибагентства

Проекти нормативних актів

Накази Мінагрополітики
Графіки прийому громадян
Для звернення громадян

Рибальство в Україні

Вакансії

Контакти


Карта державних підприємств та установ
Карта державних підприємств та установ
21:39 16.08.2015

© 2004-2016 Державне агентство рибного господарства України, 04053, м.Київ, вул.Січових Стрільців, 45-а
Всі права застережено

Схема проїзду
FGS_Studio