НАФО продовжує рухатися вперед


Санкт-Петербург, Російська Федерація

Сьогодні успішно закінчилося 34-те Щорічне засідання НАФО, прийнявши позитивні рішення щодо управління рибних запасів та збереження екосистем Північно-Західному районі Атлантики.

НАФО продовжує порушувати питання, озвучені на Огляді роботи НАФО 2011 року, на якому було встановлено пріоритети та терміни запровадження рекомендацій, які містяться у звіті, також була розпочата робота з їх виконання. Беручи до уваги наукові рекомендації, було встановлено Загальний допустимий улов (ЗДУ) для десяти одиниць запасу, у той час як ще десять одиниць залишаються під дією мораторію, в т.ч. креветка на мілині Флеміш Кеп.

НАФО посилює свій захист вразливих морських екосистем (ВМЕ). Було представлено пакет заходів, які пояснюють існуючі положення, посилюють інші та виносять на розгляд нові норми вилову для слабких організмів, як наприклад, морське пір’я на морському дні. НАФО продовжує забороняти придонний промисел у 11 районах концентрації коралів/губок та шести підводних гір. У цих районах сконцентровано багато видів-індикаторів ВМЕ. Використовуючи останні наукові дані, НАФО розширила список видів-індикаторів ВМЕ (тепер розрізняють 67 видів, які сигналізують про потенційні ВМЕ) і прийняла новий список елементів ВМЕ у відповідності з Міжнародними приписами ФАО.

НАФО продовжує розвивати Плани зі збереження та Системи стратегій з відновлення для комерційно важливих запасів, таких камбала-йорж та тріска на Великій мілині (Grand Bank). Коли буде досягнуто завдання цього Плану з відновлення, міжнародному співтовариству знову можна буде вести промисел зазначених запасів. Буде продовжено роботу з розвитку системи управління ресурсом атлантичної камбали на Великій мілині та розпочато розробку Планів зі збереження та Стратегій відновлення (CPRS) як для північного морського окуня Великої мілини, так і для тріски мілини Флеміш Кеп, які лише нещодавно знов були відкриті для цільового промислу. НАФО вжило заходів для забезпечення якості своїх наукових рекомендацій щодо рибних запасів, залучаючи незалежних експертів для аналізу адекватності оцінювання запасів. Цей аналіз буде супроводжуватись подальшим дослідженням причин невідповідності у цифрах офіційних виловів і наукових розрахунків. 

Для додаткової інформації контактуйте з Барбарою Маршал, Секретаріат НАФО – www.nafo.int
тел: +1-902-468-5590


ЗАВАНТАЖИТИ ПРЕС-РЕЛІЗ


Читайте також:

  Чилі ратифікувало угоду СПРФМО (SPRFMO)

Пошук: 
   Русский язык English

Конкурс до рибного патруля

Відео-медіацентр                               


Гаряча лінія

Новини        Всі відео        Наш Youtube канал

Нормативні акти                 Корисні посилання

Накази Держрибагентства

Накази територіальних органів Держрибагентства

Проекти нормативних актів

Накази Мінагрополітики
Графіки прийому громадян
Для звернення громадян

Рибальство в Україні

Вакансії

Контакти


Карта державних підприємств та установ
Карта державних підприємств та установ
21:39 16.08.2015

© 2004-2016 Державне агентство рибного господарства України, 04053, м.Київ, вул.Січових Стрільців, 45-а
Всі права застережено

Схема проїзду
FGS_Studio