Державна установа «Українська виробничо-акліматизаційна станція»


Назва

Код ЄДРПОУ

Офіційний веб-сайт

Адреса електронної пошти

Телефон

Адреса

Керівництво

Державна установа "Українська виробничо-акліматизаційна станція "УкрВАС"

23586474

 

ukrvas@ukr.net

(04596) 402-88

07352, Київська обл., Вишгородський р-н, с. Лютіж, вул. Леніна, 58

Зайченко Віліна Володимирівна


Державна установа «Українська виробничо-акліматизаційна станція» заснована на державній власності і належить до сфери управління Держрибагентства. Установа створена з метою розроблення та здійснення заходів з підвищення рибопродуктивності рибогосподарських водойм.

ДУ «УкрВАС» може надавати такі послуги:

 - заготівля цінних видів риб, інших водних організмів і рослин   метою їх акліматизації та зариблення рибогосподарських водних об'єктів України;

- надання методичної допомоги, проведення необхідних інструктажів, консультацій рибогосподарським та іншим організаціям при зарибленні та акліматизації цінних видів риб, інших водних організмів;

- проведення робіт по заготівлі гіпофізів промислових видів риб;

- розроблення нових методів перевезення риб та інших водних організмів, дослідних зразків устаткування необхідних для проведення акліматизаційних робіт.

Організація щорічно приймає участь у проведенні сільськогосподарської виставки «АГРО». Займається підготовкою басейну для риби на відкритому майданчику Експоцентру, організацією та забезпеченням показу живої риби в басейні.

За останній місяць установою були здійснені роботи в комісії з контролю за проведенням робіт із вселення водних біоресурсів, а саме мальків сома, судака, щуки (ДУ «Новокаховський рибоводний завод частикових риб»),  мальків щуки у пониззя Дніпра р.Чайка (ДУ «Херсонський виробничо-експериментальний завод по розведенню молоді частикових риб») та мальків осетрових (ДУ «Виробничо-експериментальний Дніпровський осетровий рибовідтворювальний завод ім. академіка Артющика»).

До кінця року планується здійснення відлову плідників промислових видів риб у Кременчуцькому водосховищі з метою заготівлі гіпофізів.

Довідкова інформація:

Українська виробничо-акліматизаційна станція – створена згідно з наказами Міністерства рибного господарства СРСР від 10 вересня 1966 р. № 274,  Головрибводу № 70/ІІ від 18 жовтня 1966 р. та Укррибводу № 2-а від 7 січня 1967 р.

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Адреса: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 45-а

тел.:+38 (044) 486-62-43, тел/факс:+38 (044) 272-20-32

E-mail: darg@darg.gov.ua

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

ДАРГ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

        f y t t