Як отримати погодження режиму рибогосподарської експлуатації водних об’єктів для створення спеціального товарного рибного господарства (СТРГ)?


Для здійснення штучного розведення, вирощування водних живих ресурсів та їх використання користувач подає до Держрибагентства України:

 

1. Заяву, погоджену з територіальним органом рибоохорони, у зоні контролю якого перебуває рибогосподарський водний об'єкт (його ділянка);

 

2. Режим, погоджений з територіальним органом рибоохорони та територіальним органом Міністерства охорони навколишнього природного середовища України, у зоні діяльності яких є рибогосподарський водний об'єкт, який розробляється на підставі науково-біологічного обґрунтування;

 

3. Науково-біологічне обґрунтування;

 

4. Карту-схему розташування СТРГ;

 

5. Документи (засвідчені у встановленому законодавством порядку копії): - свідоцтво про державну реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності (для фізичної особи); - статут, свідоцтво про державну реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності (для юридичної особи);

 

6. При розробці Режиму на водні об'єкти об'ємом більше 1 млн. куб. м (водосховища) – ліцензію на право господарської діяльності, пов'язаної з промисловим виловом риби на промислових ділянках рибогосподарських водойм, крім внутрішніх водойм (ставків) господарств.


Читайте також:

  Як отримати дозвіл на імпорт та експорт зразків видів дикої фауни і флори, сертифікатів на пересувні виставки, реекспорт та інтродукцію з моря зазначених зразків, які є об'єктами регулювання Конвенції про міжнародну торгівлю видами...?

  Як отримати підтвердження законності вилучення водних біоресурсів із середовища їх існування та перероблення продуктів вилову?

  Як отримати форму реєстрації уловів (реекспорту) антарктичного та патагонського іклачів?

  Як отримати дозвіл на спеціальне використання водних біоресурсів за межами юрисдикції України?

  Яким нормативним актом встановлено нормативи платежів за водні біоресурси?

  Який нормативний акт регламентує використання водних живих ресурсів у виключній (морській) економічній зоні України?

  Що таке виключна (морська) економічна зона України?

  Що таке територіальне море?Документы: 1-8, 9-16.

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Адреса: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 45-а

тел.:+38 (044) 486-62-43, тел/факс:+38 (044) 272-20-32

E-mail: darg@darg.gov.ua

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

ДАРГ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

        f y t t