Як отримати дозвіл на спеціальне використання водних біоресурсів за межами юрисдикції України?


Суб’єкт господарювання для одержання дозволу подає Держрибагентству України:

 

1. Заява, зразок якої затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 07.12.2005 № 1176;

 

2. Відомості про знаряддя лову в разі вимоги міжнародної організації з управління рибальством або прибережної держави, у водах якої планується здійснювати рибальство на рибальському судні під Державним Прапором України, а саме: розмір вічка сіткового знаряддя лову, особливості конструкції тралу (пелагічний, донний, близнюковий, канатний), конструкційні особливості пасток, розмір гачка у разі ярусного промислу, які вимагаються міжнародними організаціями з управління рибальством під час здійснення заходів із збереження;

 

3. Завірені копії документів, які підтверджують майнові права суб’єкта господарювання на власні або орендовані рибальські судна, зареєстровані в установленому законодавством порядку (свідоцтво про право власності на рибальське судно, договір оренди або договір фрахтування);

 

4. Завірену копію свідоцтва про право плавання під Державним Прапором України;

 

5. Завірену копію свідоцтва про придатність до плавання;

 

6. Завірену копію класифікаційного свідоцтва;

 

7. Завірену копію документа про встановлення системи дистанційного моніторингу, що відповідає вимогам законодавства України та надає можливість відстеження позиції рибальського судна як Центром дистанційного моніторингу, що належить до сфери управління Держрибагентства, так і системами централізованого моніторингу міжнародних організацій з управління рибальством;

 

8. Копії зазначених документів і свідоцтв завіряються суб’єктом господарювання;

 

9. Інші документи відповідно до норм, передбачених міжнародними договорами України, законодавством відповідних іноземних держав або міжнародних організацій з управління рибальством, у водах яких повинно здійснюватися спеціальне використання водних біоресурсів рибальським судном під Державним Прапором України.

 

Для одержання дозволу територіальний орган Держрибагентства України подає Держрибагентству України документи визначені п. 3 постанови Кабінету Міністрів України від 30.10.2013 № 800.


Читайте також:

  Як отримати дозвіл на імпорт та експорт зразків видів дикої фауни і флори, сертифікатів на пересувні виставки, реекспорт та інтродукцію з моря зазначених зразків, які є об'єктами регулювання Конвенції про міжнародну торгівлю видами...?

  Як отримати підтвердження законності вилучення водних біоресурсів із середовища їх існування та перероблення продуктів вилову?

  Як отримати форму реєстрації уловів (реекспорту) антарктичного та патагонського іклачів?

  Як отримати погодження режиму рибогосподарської експлуатації водних об’єктів для створення спеціального товарного рибного господарства (СТРГ)?

  Яким нормативним актом встановлено нормативи платежів за водні біоресурси?

  Який нормативний акт регламентує використання водних живих ресурсів у виключній (морській) економічній зоні України?

  Що таке виключна (морська) економічна зона України?

  Що таке територіальне море?Документы: 1-8, 9-16.

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Адреса: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 45-а

тел.:+38 (044) 486-62-43, тел/факс:+38 (044) 272-20-32

E-mail: darg@darg.gov.ua

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

ДАРГ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

        f y t