Іхтіологія та регулювання рибальства. Звіт станом на 01.07.2017. Робота СТРГ станом на 01.07.2017


Органами рибоохорони проводилась робота, пов'язана з організацією спеціальних товарних рибних господарств (СТРГ), згідно з Режимами рибогосподарської експлуатації водних об'єктів. Станом на 01.07.2017 в режимі СТРГ працює 557 рибних господарств, загальною площею 143325,8 га. В порівнянні з 2016 роком чисельність СТРГ зросла на 1 господарство. Постійно ведеться робота по скасуванню Режимів, які працюють неефективно.

Загальний обсяг вселення різновікової молоді риб у водойми станом на 01.07.2017 склали 6,4288 млн екз., що становить 9,53 % виконання планових показників. Зариблення здійснили лише 125 господарств, що в основному пов’язано з відсутністю коштів у користувачів.

Загальний вилов водних біоресурсів на рибогосподарських водних об'єктах, на яких працюють в Режимі СТРГ, станом на 01.07.2017 склав 1056,2 т, що становить лише 5,63 % освоєння планових показників.

Зменшення показників вилову водних біоресурсів та вселення молоді риб в основному пов’язані з відсутністю інформації про рибогосподарську діяльність СТРГ в тимчасово окупованій Автономній Республіці Крим та зоні бойових дій в Донецькій та Луганській областях.

Держрибагентство України вживає заходи щодо активізації роботи по створенню нових СТРГ для забезпечення найбільш повного використання рибогосподарського фонду областей, посилення контролю за роботою СТРГ, поліпшення ефективності роботи користувачів.

Разом з тим, все більше орендарів водних об’єктів орієнтуються на рибогосподарську діяльність, займаючись аквакультурою, яка регулюється Законом України "Про аквакультуру" і не передбачає розроблення Режимів СТРГ.


Читайте також:

  Промисел водних біоресурсів у 2014 році

  Тимчасові правила промислового рибальства у басейні Азовського моря

  Правила промислового рибальства в рибогосподарських водних об'єктах України

  Правила промислового рибальства в басейні Чорного моря

  Порядок справляння збору за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів і розмірів збору за спеціальне використання

  Порядок штучного розведення (відтворення), вирощування водних біоресурсів та їх використання

  Інструкція про порядок здійснення штучного розведення, вирощування риби, інших водних живих ресурсів та їх використання в спеціальних товарних рибних господарствах

Пошук: 
   Русский язык English

Конкурс до рибного патруля

Відео-медіацентр                               


Гаряча лінія

Новини        Всі відео        Наш Youtube канал

Нормативні акти                 Корисні посилання

Накази Держрибагентства

Накази територіальних органів Держрибагентства

Проекти нормативних актів

Накази Мінагрополітики
Графіки прийому громадян
Для звернення громадян

Рибальство в Україні

Вакансії

Контакти


Карта державних підприємств та установ
Карта державних підприємств та установ
21:39 16.08.2015

© 2004-2016 Державне агентство рибного господарства України, 04053, м.Київ, вул.Січових Стрільців, 45-а
Всі права застережено

Схема проїзду
FGS_Studio