Чилі ратифікувало угоду СПРФМО (SPRFMO)


ЧИЛІ

П’ятниця, 27 липня, 2012, 04:20 (GMT + 9)

Уряд Чилі здав на зберігання ратифікаційну грамоту Угоди зі збереження та управління ресурсами рибальства у відкритому морі у південній частині Тихого океану в Міністерство закордонних справ Нової Зеландії. Це міжнародний договір, створений Південно-тихоокеанською регіональною рибогосподарського організацією, більш відомою як СПРФМО (SPRFMO).

Ця Конвенція встановлює правила з регулювання транс-зонального рибальства у відкритому морі, а також рамки для прибережних держав та держав, які займаються експедиційним рибальством, для погодження щодо управління та заходів зі збереження.

В телефонній розмові заступник Міністра рибного господарства, Пабло Галілея (Pablo Galilea), який перебуває в Брюсселі, висловив своє задоволення у зв’язку з цим досягненням, оскільки ця угода буде сприяти розробці міжнародних механізмів контролю транс-зонального рибальства таких видів як ставрида.

«Робота, яку ми провадили разом з Міністерством закордонних справ та Міністерством економіки отримала свій результат сьогодні, я дуже радий мати міжнародний інструмент, який дозволяє трансформування в незаконне рибальство ту діяльність у відкритому морі, яка здійснюється без дотримання правил, прийнятих цією Організацією».

Ця угода була прийнята в Окленді, Нова Зеландія, в 2009 році, після восьми раундів міжнародних переговорів і до вчорашнього дня залишалася лише одна держава на східному узбережжі південної частини Тихого океану, без ратифікації Угоди якої вона не набувала чинності. Ця держава – Чилі.

На сьогоднішній день з 32 держав, які брали участь у засіданнях РФМО, десять ратифікували її, серед яких і шість країн, які займаються експедиційним рибальством (Беліз, Корея, Куба, Російська Федерація, Фарерські острови та Європейський Союз), три держави із західного узбережжя Тихого океану (Острови Кука, Нова Зеландія та Австралія), а також держава зі східного узбережжя Тихого океану, тобто, Чилі.

З ратифікацією Чилі, відповідно до положень цієї міжнародної угоди, Конвенція набуде чинності через 30 днів після восьми виконаних ратифікацій, тобто, 24 серпня.

Після набуття чинності Конвенції, перша сесія Комісії РФМО буде проведена у січні 2013 року, у результаті чого буде реалізовано прийняття обов’язкових до виконання заходів, які будуть головним чином стосуватись ставриди, для управління транс-зональним рибним запасом в Тихому океані.

editorial@fis.com

www.fis.com


Читайте також:

  НАФО продовжує рухатися вперед

Пошук: 
   Русский язык English

Конкурс до рибного патруля

Відео-медіацентр                               


Гаряча лінія

Новини        Всі відео        Наш Youtube канал

Нормативні акти                 Корисні посилання

Накази Держрибагентства

Накази територіальних органів Держрибагентства

Проекти нормативних актів

Накази Мінагрополітики
Графіки прийому громадян
Для звернення громадян

Рибальство в Україні

Вакансії

Контакти


Карта державних підприємств та установ
Карта державних підприємств та установ
21:39 16.08.2015

© 2004-2016 Державне агентство рибного господарства України, 04053, м.Київ, вул.Січових Стрільців, 45-а
Всі права застережено

Схема проїзду
FGS_Studio