Антикорупційна програма Держрибагентства на 2018 рік підтримана громадськістю


02 травня 2018 року о 10 год. в рамках публічного громадського обговорення відбулося засідання за "круглим столом" на тему "Антикорупційна програма Державного агентства рибного господарства України на 2018 рік”. Захід проходив в приміщенні Держрибагентства за адресою: м. Київ, вул. Гоголівська, 41а.

В зустрічі взяли участь представники громадськості (Ю.В. Козакевич, ГО «Спілка мисливців та рибалок «Полісся» та керівник Київського міського осередку ГО «Антикримінальний вибір» Г.В.Карась), працівники Сектору з питань запобігання корупції Держрибагентства, начальник Управління оперативного реагування «Рибоохоронний патруль» та інші посадові особи агентства.

На засіданні було обговорено Антикорупційну програму Державного агентства рибного господарства України на 2018 рік.

Представники громадськості зазначили, що Антикорупційна програма Держрибагентства загалом задовольняє вимоги громадськості. Зокрема, у прагненні бачити дієву роботу державних органів щодо подолання корупції в країні та конкретно у сфері рибного господарства. Прийняття цієї Програми має позитивно вплинути на виконання функцій та завдань, які покладені на Держрибагентство. А також ліквідувати вразливі до ризиків сфери діяльності відомства і чинники корупційних ризиків у нормативно-правових актах та організаційно-управлінській діяльності Держрибагентства, за наявності яких виникає ймовірність вчинення посадовими особами корупційних або пов'язаних з корупцією правопорушень як з метою отримання особистої вигоди чи вигоди заінтересованими суб'єктами, так і у зв'язку з власною необізнаністю.

Присутні вирішили, що представлена для публічного обговорення «Антикорупційна програма Держрибагентства на 2018 рік» відповідає сучасним викликам, які стоять перед суспільством і державними органами виконавчої влади у сфері запобігання та профілактики корупції.

За результатами засідання було вирішено підтримати “Антикорупційну програму Державного агентства рибного господарства України на 2018 рік”.


Читайте також:

  4 вересня відбудеться засідання Комісії з оцінки корупційних ризиків у Держрибагентстві

  Проект Антикорупційної програми Державного агентства рибного господарства України на 2018 рік

  Про результати засідання Комісії з оцінки корупційних ризиків у Держрибагентстві

  12 грудня відбудеться засідання Комісії з оцінки корупційних ризиків у Держрибагентстві

  АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА Державного агентства рибного господарства України на 2017 рік

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Адреса: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 45-а

тел.:+38 (044) 486-62-43, тел/факс:+38 (044) 272-20-32

E-mail: darg@darg.gov.ua

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

ДАРГ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

        f y t t